M E N U

Strona Główna  
Komunikaty  
O nas  
Promocje  
Oferta  
Cennik karm dla psów  
Cennik karm dla kotów  
Cennik op. test. koty  
Cennik op. testowe psy  
Kontakt  
..powrót

 

WEŹ UDZIAŁ W NASZYM PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWYM.

 

 Zamów na próbę jedno OPAKOWANIE TESTOWE karmy dla Twojego psa (0.1 kg, 0.3 kg, 0.5 kg, 0.8 kg, 2.27 kg lub 3.0 kg) lub karmy dla Twojego kota (0.4 kg) za specjalnie obniżoną cenę.
Po otrzymaniu zapłaty na nasze konto, prześlemy Ci produkt w ciągu 2 dni roboczych, aby Twój ulubieniec nie czekał na nią zbyt długo.
Po zaakceptowaniu przez zwierzę pokarmu, zamów ten sam rodzaj karmy w opakowaniu 11.34 kg lub 15.0 kg (największe dostępne opakowanie danej karmy dla psa) albo 2.0 kg lub 7.0 kg (największe dostępne opakowanie danej karmy dla kota).
Otrzymasz wówczas ZWROT kwoty stanowiącej WARTOŚĆ OPAKOWANIA TESTOWEGO, które zamówiłeś(-aś) poprzednio (pomniejszymy o tą kwotę należność tego zamówienia).


MASZ NA TO NASZĄ GWARANCJĘ.

UWAGA !

Według zasad powyższego programu zamawiający może zakupić 1 opakowanie testowe karmy dla psa oraz 1 opakowanie testowe karmy dla kota, w ciągu jednego roku. Opakowania testowe wysyłane sa tylko z magazynu naszej firmy w Dąbrowie Górniczej.

NIE ZAPOMNIJ !

1. Zamówienia OPAKOWANIA TESTOWEGO możesz dokonać kierując je w formie wiadomości pod adres poczta@nutram.pl lub zamówienia@petservice.pl. W Dziale Kontakt znajdziesz dane adresowe i nr rachunku bankowego potrzebne do dokonania przedpłaty w kwocie równej sumie należności za OPAKOWANIE TESTOWE oraz kosztu dostaczenia. Cenę OPAKOWANIA TESTOWEGO odpowiedniego produktu, w opcji odbioru własnego i w opcji wysyłkowej,  znajdziesz w Cenniku Opakowań Testowych umieszczonym w Dziale Oferta na tej stronie internetowej. Realizacja zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po stwierdzeniu należności za nie na rachunku bankowym Pet Service Sp.Jawna.

 2. Zamówienia na kolejne największe dostępne opakowanie przetestowanego produktu można składać drogą jak powyżej lub w sklepie internetowym www. PetService.pl, po zarejestrowaniu się w nim. Zamawiając przetestowany już produkt (tylko w opakowaniu 11.34 kg lub 15.0 kg - dla psa, albo tylko w opakowaniu 2.0 kg lub 7.0 kg - dla kota), nie zapomnij wpisać w treść zamówienia hasła .PRÓBA-1, w przypadku zamawiania w sklepie www.PetService.pl najlepiej obok Twojego imienia i nazwiska (odpowiednie okno kwestionariusza zamówieniowego). Operator porówna uprzednie zamówienie OPAKOWANIA TESTOWEGO z aktualnie składanym i odpowiednio pomniejszy kwotę do zapłaty o koszt OPAKOWANIA TESTOWEGO. Operacja ta nie będzie widoczna przez Ciebie w momencie składania zamówienia.Nutram Polska © Wszelkie prawa zastrzeżone.